Foarte comode si rezistente, merg cu orice tinuta de zi pe timp de vara. Sunt sandalele.mele preferate. Recomand! :)
Comode, rezistente si foarte feminine! O sa va recomand cu mare drag!
Am luat si sezonul trecut de pe acest site si inca port perechea de sandale...insa, putina variatie nu strica, sunt ferm convinsa de calitatea acestor produse...BIG LIKE!